Öğretmenlerimizi Unutmadık

Hacı Abdullah Lokantası’ndan önemli bir sosyal sorumluluk örneği. Öğretmenler Günü münasebetiyle Hacı Abdullah Lokantası öğretmenlerimizi misafir etti.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenleri ağırlayan Hacı Abdullah Lokantası, bu özel günlerinde öğretmenlerimize farklı ve lezzetli bir gün yaşatmak için Osmanlı Türk Mutfağı’ndan lezzetler ikram etti.

Galatasaray Lisesi’nden Kumru Ülger ve Cemal Ersoy hocaları ağırlayan Hacı Abdullah Lokantası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Korun, misafirleriyle yakından ilgilendi.

Öğretmenlerin ilmin ve bilginin simgesi olduğuna işaret eden Abdullah Korun, “Öğretmenlerimize olan saygımızı bir güne hapsetmek istemiyoruz, ancak temsili de olsa bu özel günlerinde onlara bir farklılık yaşatmayı azuladık.

Kendilerini davet ettik, bizi kırmadılar, kendilerine teşekkür ediyoruz”. şeklinde konuştu. Davetten duydukları memnuniyeti ifade eden Galatasaray Lisesi öğretmenlerinden Kumru Ülger ve Cemal Ersoy, böylesine özel bir günde ince davranışlarından ve davetlerinden dolayı Abdullah Korun’a teşekkür ettiler.

Kurumun şeref defterine günün anlamını yazan hocalarımız, şu ifadelerle duygu ve düşüncelerini ölümsüzleştirdiler: “Hacı Abdullah Lokantası Sahibi ve Çalışanlarına Öğretmenler Günü’nde gösterdiğiniz ilgi ve kabule teşekkür ederiz.

Günümüzde unutulmaya başlanmış güzelliklere güzellik kattığınız için de ayrıca teşekkür ederiz. Devamını diler saygılar sunarız. Galatasaray Lisesi Öğretmenlerinden Kumru Ülger ve Cemal Arsoy”